IRKLENTĖS SUP INN

Wake Up Kaunas vandenlenčių parkas nuomoja pripučiamas irklentes plaukimui Lampėdžio ežere, arba už jo ribų. Irklentės yra skirtingų dydžių. Organizuojami turai upėmis.

 

 

Turas irklentėmis Nevėžio upe nepaliks abejingų!
 
Tai puiki proga pasigėrėti gamtos vaizdais neišvažiuojat iš miesto. Po savaitės ar dienos darbų pasikrauk energijos ramiai irkluodamas irklente. Šis maršrutas tiks visiems šeimos nariams, net ir jūsų augintiniams.
 
 
 
MARŠRUTO ATSTUMAI: 5km, 8km, 12km ar 15km.
TURO LAIKAS: nuo 4 iki 6 valandų (laikas gali skirtis priklausomai nuo pačių dalyvių, kiek laiko skiria žygio pramogoms, maudynėms, pietums, irklavimui ir t.t.
 
MARŠRUTAS: Plaukiant nesutiksite daug kliūčių, bet kiekvienas posūkis neleis jums nuobodžiauti. Trasoje atrasite ir keletą „tarzankių“, kurios suteiks daug džiaugsmo mažiesiems bei primins vaikystę suagusiems.

Praplauksite Raudondvario pilies prieplauką, per karą susprogdinto Vinco Stašelio tilto fragmentus, kurių betoninės atramos iškilusios apie 11 metrų virš vandens lygio.

 
Praplaukus po Raudondvario tiltu. už kelių šimtų metrų pasukę kairiau ir persinešę irklentes atsidursite Lampėdžio ežere. Dar „pusvalandukas“ ir mes vandenlenčių parko Wake Up Kaunas terasoje, kur galėsime išgerti puodelį kavos, užkąsti ar pasimėgauti kaljanu.
 
 

 
TURO KAINA: 40 eur. žmogui. Į kainą įskaičiuota visa reikalinga įranga: irklentė, irklas, pasaitėlis, gelbėjimo liemenė, hidrokostiumas, neperšlampamas krepšys daiktams, instruktažas, pervežimas į starto vietą.
Būtina išankstinė registracija. Turo laikas gali kisti pagal jūsų pageidavimus.
Dėl detalesnės informacijos kreiptis žinute arba telefonu.
 
 

IRKLENTĖS NUOMOS KAINA

1 valanda

2 valandos

3 valandos

Diena

10 €

17 €

25 €

30 €

.

ĮRANGOS NUOMA

Hidrokostiumas

.

5 €

KAINOS Rezervuoti telefonu

Raudondvario pl. 161a, Kaunas, 47168
Lampėdžio ežeras, Kaunas Camp Inn teritorija
+370 686 69222