Kitos paslaugos

Įrangos nuoma

Wake Up Kaunas vandenlenčių parkas nuomoja įrangą plaukimui Wake Up Kaunas vandenlenčių parke, arba už jo ribų. Nuomojama įranga: hidrokostiumai (vaikiški, moteriški (XS-XL), vyriški (S-XXL), Saul Custom Pro vandenlentės, vandens slidės, skate‘as. Wake Up Kaunas vandenlenčių parke galite neatlygintinai naudotis specialiu šalmu su racija, kurio pagalba plaukdami girdėsite trenerio nurodymus ir lengviau išmoksite valdyti vandenlentę, ar atlikti sudėtingesnius triukus.

Pripučiamų irklenčių nuoma

Wake Up Kaunas vandenlenčių parkas nuomoja pripučiamas irklentes plaukimui Wake Up Kaunas vandenlenčių parke, arba už jo ribų. Irklentės yra skirtingų dydžių. Organizuojami turai upėmis, bei laukiami visi norintys pasimėgauti plaukiojimu Lampėdžio ežere.

Dienos stovyklos

Wake Up Kaunas vasaros atostogų metu, kiekvieną šiokiadienį nuo 8 iki 12 valandos, organizuoja vaikų dienos stovyklas. Stovyklose gali dalyvauti 7-14 metų vaikai ir paaugliai. Dienos stovyklos metu vaikai ir paaugliai mokomi plaukimo vandenlente pagrindų, labiau pažengę mokomi triukų, ruošiami varžyboms. Vandenlečių parkas taip pat organizuoja moterų bei triukų dienos stovyklas, kurių metu mokoma plaukimo vandenlente pagrindų, ar triukų. Stovyklos organizuojamos iš anksto nurodytomis dienomis. Būtina išankstinė registracija.

Asmeninės šventės

Wake Up Kaunas vandenlenčių parkas – puiki vieta aktyviai švęsti asmenines, ar įmonių šventes. Wake Up Kaunas yra įrengta didelė terasa su sėdmaišiais bei staliukais, kuria galėsite naudotis viso trasos nuomos laiko metu. Taip pat galite naudotis griliumi ir pasigaminti pietus patys. Būtina išankstinė rezervacija.

Maitinimo paslaugos

Wake Up Kaunas vandenlenčių parke veikia kavinė, kurioje galite įsigyti vaisvandenių, kavos, arbatos, vaisinių kokteilių, karštų sumuštinių, bei kitų skanėstų.